Home

Na narty koniecznie z aparatem

Super User

Jeżeli mamy w planach wyjazd na narty, to oczywiście musimy pamiętać o zabraniu ze sobą odpowiedniego sprzętu, no chyba że będziemy go wypożyczać na miejscu, odpowiednich ciuchów oraz obuwia, ale także aparatu.

Warto mieć ze sobą albo profesjonalny aparat, albo chociaż dobry aparat w telefonie komórkowym. Oczywiście ciężko jest jechać i jednocześnie robić zdjęcia, ale nie o to chodzi. Chodzi o widoki, które zobaczymy po wjeździe na szczyt. Jak pięknie wyglądają małe wioseczki w okolicy stoku, drzewa powleczone śniegiem, a także góry. Jest to szczególnie piękne kiedy wyjeżdżamy na narty za granicę.

Ponadto, poza pięknymi widokami ze szczytów gór, możemy zrobić piękne zdjęcia również poza stokiem. Na przykład w Dolomitach, gdzie wszystkie domki są śliczne, ludzie uśmiechnięci, mimo śniegu i zimy świeci słońce, są to tak piękne widoki, że warto je uwiecznić. Dlatego warto mieć przy sobie chociażby mały aparat, który pozwoli nam zebrać wspomnienia z wyjazdu. A zdjęcia w takim otoczeniu naprawdę wychodzą przepiękne i warto do nich wracać.