Super User
Kategoria:

mountain biking g95bd51f95 640Wycieczki rowerowe po górach to po pierwsze trening bardzo trudny, a także niebezpieczny, zaś po drugie to duża radość móc obserwować z wysokości wszystko to, co na co dzień jest w naszym pobliżu. Opłaca się jednak mieć świadomość, co nam będzie potrzebne do takiej wyprawy dokonując takiego wyboru po raz pierwszy.

Super User
Kategoria:

youth football gc2e3f0539 640Budynki skonstruowane z bali posiadają specyficzny, rustykalny klimat. Z tego powodu często wykorzystuje się tą metodę budowania w miejscach, które mają pozostać w pamięci odwiedzających. Są to dla przykładu domy weselne i obiekty wczasowe w górach. Jasne, że nie każdy lubią wesela w rustykalnym klimacie, jednakże, imprezy zorganizowane w klimatycznej sali położonej gdzieś pośród zieleni, będą miały swoją niepowtarzalną atmosferę. A rano będziemy mogli… wypocząć po intensywnej nocy w spokojnym otoczeniu ;) Podobnie ma się sprawa z ośrodkami wypoczynkowymi. Tutaj raczej mniej ludzi ma obiekcje w kwestii stylu – cóż jest bowiem bardziej właściwego niż po całym dniu jeżdżenia na nartach bądź desce wrócić do przytulnego ośrodka w typowym góralskim stylu?

Super User
Kategoria:

pexels andrea piacquadio 3755445O wartości dyscyplin sportowych nikogo nie jest konieczne przekonywać. Od pierwszych klas dydaktycznych przedmioty sprawnościowe są integralnym fragmentem szkolnictwa. Chodzi nie tylko o to, aby wesprzeć zdrowy rozwój ucznia, lecz zarówno umożliwić odpoczynek umysłu i podnieść biegłość porozumienia w grupie. Jak praktykowanie ruchu to oczywiście należyta powierzchnia. Począwszy od sali w szkole, a na fachowej hali sportowej przestając – każdą przestrzeń powinno się prawidłowo doglądać. Jak opiekunowie sal sportowych wykonują to zadanie?