Home

Podróż poślubna dla sportowców

Super User

honeymoon 01Niejedna para przyszłych nowożeńców uważa, że podróż zaplanowana po ślubie stanowi unikatowe zdarzenie. Już sam fakt, że związana jest z jednym z najbardziej pamiętnych chwil dorosłości, nadaje jej szczególnego charakteru i czyni niezapomnianym przeżyciem.

Wiele par narzeczonych twierdzi, że podróż poślubna to wyjątkowe zdarzenie. Już sam fakt, że związana jest z jednym z najważniejszych dni dorosłości, przydaje jej emocjonalnego charakteru oraz sprawia, że jest równie ważnym momentem. Często decyzja o celu wycieczki jest podejmowana na długo przed dniem ślubu. Szczególnie wyjazdy zorganizowane, podczas których bazą noclegową ma być hotel z basenem, a w programie znajduje się także zwiedzanie okolicznych atrakcji, pełne wyżywienie oraz imprezy okolicznościowe, rezerwowane są o kilka miesięcy wcześniej.

Zobacz: https://www.qubushotel.com/pl/hotel-gliwice

Jednak nie każde młode małżeństwo uznaje leniwy wypoczynek nad morzem za szczyt marzeń, a w zastępstwie wybiera aktywne spędzenie podróży poślubnej. Naprzeciw im wychodzi coraz większa liczba agencji sprzedających wycieczki. Nieliczne z nich oferują nawet bony turystyczne, które można podarować w ramach prezentu ślubnego. Przez to świeżo poślubieni mogą wyruszyć w interesującą podróż w wybranym przez siebie kierunku.

Jakie miejsce wybrać na aktywny miesiąc miodowy?

honeymoon 02W sumie niemal każdy region jest doskonałym miejscem, aby spędzić tam miesiąc miodowy pełen aktywności. Fani sportów ekstremalnych, boot campów czy wymagających wycieczek zdecydowanie docenią plusy i chłodnych państw Skandynawii, i romantycznych wysp Azji, czy Afryki. Ciekawe pomysły na wykorzystanie wakacji, zwłaszcza w przypadku zajęć wodnych, niejednokrotnie oferują także oblegane kurorty nadmorskie, które prawie nigdy nie budzą skojarzeń z aktywnością, a bezczynnym spędzaniem czasu na piasku, lub czerpaniem z uroków hotelu z basenem.

Poczytaj: https://www.qubushotel.com/pl/hotel-bielsko-biala

Jednak nawet wycieczka na narty w ramach podróży poślubnej nie musi oznaczać całkowitej rezygnacji z romantyzmu. Niektóre agencje sprzedające wycieczki przygotowują dostępne propozycje tak, by miejscem pobytu był hotel, który pozwoli pogodzić aktywny wypoczynek i intymność wyjazdu we dwoje. Często przy dokonywaniu rezerwacji takiej podróży można zrealizować bon na wakacje, który znacznie obniży, a nawet w całości zniweluje jej wartość.