Home

W górach można jeździć nie tylko na nartach

Super User

cycling g74f287818 640Zieleniec to wioska (a w istocie część Dusznik-Zdroju) leżąca na Dolnym Śląsku, na zboczu Gór Orlickich. Ceniona głównie jako okręg narciarstwa. Jednakże za sprawą ulokowania wspaniale nadaje się też dla osób, jakie preferują wycieczki górskie lub wytchnienie na łonie natury. Od jakiegoś czasu jest również jedną z miejscowości szlaku kolarskiego, gdzie wprawia się polska kadra. Jeżeli jesteś entuzjastą bicykla to idealne miejsce dla Ciebie.

Wycieczka do tego nadzwyczajnego kącika Polski z bicyklem to znakomita szansa do treningu. Tras istnieje wiele i są przystosowane do rozmaitego stadium zaawansowania. Popularność, którą za pośrednictwem zimowych atrakcji zdobył Zieleniec, sprawiła iż o wolne pokoje łatwo. Przede wszystkim profesjonaliści będą zachwyceni. Noclegi, jakie posiada Zieleniec przy stoku, to perfekcyjna zachęta do praktykowania jazdy górskiej. Rozliczne szlaki oraz podjazdy z pewnością pomogą przygotować się do najtrudniejszych zjazdów.

Obszar Zieleńca to także fantastyczne położenie dla amatorów „szosówek”. Wiele kilometrów urzekających tras asfaltowych, przez cały rok kusi rzesze rowerzystów. Trenowała w tej okolicy nawet wicemistrzyni olimpijska, w takim razie wybór szos usatysfakcjonuje chociażby najbardziej wymagające osoby. Zaś po ciężkim wysiłku – hotel SKI i SPA. Zieleniec posiada mnóstwo resortów, jak https://www.szarotka.eu/, w jakich wolno ulec przyjemnemu lenistwu w basenie i odprężyć się w spa.

Swój zakątek odnajdą w tym miejscu też te osoby, które praktykują jazdę na rowerze, ale niezupełnie zawodowo. Apartament w Zieleńcu bardzo dobrze nada się na sentymentalny, a zarazem aktywny wypad. SkyWay Express, Orlica oraz rozliczne parki rowerowe zagwarantują ciekawe chwile całym rodzinom - zobacz atrakcje i noclegi dla rodzin z dziećmi na https://www.szarotka.eu/dzieci. Wskazane jest napomknąć, iż bliziutko stąd do Czech. W takim razie w ciągu dnia objazd okolicy, zaś wieczorem wyśmienity Zieleniec. Restauracja z aromatycznymi regionalnymi rarytasami zostanie doskonałym zwieńczeniem dnia.

indoors ge79b8ada8 640Góry to znakomite miejsce do wypadu o każdej porze roku – pełne cudnych pejzaży oraz przeróżnych atrakcji. A ponadto korzystne dla organizmu. Jeżeli uwielbiasz kolarstwo, ale do tej pory nie zawitałeś do Zieleńca – bezwarunkowo się tam wybierz.