Super User
Kategoria:

the alps 3311574 640Zieleniec to ceniony kurort narciarski ulokowany w Górach Orlickich, który zaprasza znacznie więcej wczasowiczów. Polacy preferują odpoczynek jednakowo w wakacje, ale też w porze zimowej. Pasjonaci zimowego szaleństwa na pewno w takim razie będą zadowoleni tym, iż mogą pojechać do na tyle uroczego miasta, abstrahując od tego, czy będą podróżować z najbliższymi, czy z przyjaciółmi. Świetne uwarunkowania wczasowe i natura stuprocentowo ich przekonają.

Super User
Kategoria:

snowboarding gd0a0564a7 640Do zimowej pory owszem wciąż kilka miesięcy, ale pragnąc wyjechać w tym okresie do miejscowości narciarskiej, warto pomyśleć o tym z wyprzedzeniem. Zaplanowanie wypadu to nie tylko selekcja odpowiedniego ośrodka, ale także przygotowanie odzieży. Zapaleni narciarze z pewnością wiedzą w jaki sposób się wyposażyć na konkretny stok. Debiutantom białego szaleństwa przyda się kilka podpowiedzi.

Super User
Kategoria:

super zjazdCzy jest ktoś, kto nie kocha bajerów? Każdy człowiek ma jakiegoś fioła, nie wszyscy na temat gadżetów ma się rozumieć, no chyba że uprawia się taki sport, jak zjeżdżanie na desce po stokach albo jazda na nartach. Wtedy gadżety nie tylko cieszą, ale również uprzyjemniają samo uprawianie sportu. Nie mowa tutaj wyłącznie o bajerach, ale o użytecznych akcesoriach, jakie najzwyczajniej w świecie uważa się za bajery.